Siren.al eshte nje website blerjesh shqiptar, i fokusuar ne produktet e kujdesit ndaj lekures, nga markat me te njohura Koreane.
14
JAN
2021

Siren.al eshte nje website blerjesh shqiptar, i...

Pershendetje nga une Nereida, besoj se shume prej jush me njohin, nese jo mjafton te futeni ne instagramin e Siren.al dhe aty do te prezantoheni me mua. Deshiroj tju flas pak per Siren.al, kete biznes online i cili per mua eshte shume me shume sesa thjesht nje biznes.Kam besuar gjithmone se idete me te mira lindin ne caste nevoje. E tille isha une, kur ne gjendjen aspak te mire te lekures sime, mes shume perpjekjesh te deshtuara per te shpetuar lekuren time nga aknet, kisha humbur besimin se mund te gjeja shpetim. Rastesisht sic shume here ndodh ne te perditshmet tone, nepermjet nje te njohure u prezantova per here te pare me produktet Koreane. Vendosa ti provoj si per ti dhene vetes dhe...
4413 0
Lexo më gjerësisht