• -300 Lekë
Isntree Spot Saver Mugwort Ampoule

Isntree Spot Saver Mugwort Ampoule

3 500 Lekë
3 200 Lekë Ruaj 300 Lekë
pa TVSH

Ampule trajtuese e pershtatshme per lekurat akneike me permbajtje 85% te ekstraktik mugwort.

E pershtatshme per lekurat e akneike, te irrituata, pa vitalitet.

Formati: 50ml

Artikujt e fundit në gjendje

Pershkrimi:

Ampule trajtuese e pershtatshme per lekurat akneike me permbajtje 85% te ekstraktik mugwort, nje ekstrakt me veti te fuqishme trajtuese per aknet dhe anti inflamatore. Kjo formule oermban gjithashtu licorice, cetamide dhe oanthenol per te qetesuar irritimet dhe oer te forcuar barrieren e lekures.

Perdorimi:

Perdoret gjate rutines se dite ose darkes, pas larjes se lekures dhe pas perdorimit te tonerit.

E pershtatshme per lekurat e akneike, te irrituata, pa vitalitet.

Perberesit:

Artemisia Princeps Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, Erythritol, Betaine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Piper Methysticum Leaf/ Root/ Stem Extract, Panthenol, Propanediol, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, 1,2-Hexanediol

2 Artikuj