TIA'M Pore Minimizing 21 Serum

TIA'M Pore Minimizing 21 Serum

2 300 Lekë
pa TVSH

Serum qe minimizon pamjen e zgjeruar te poreve te lekures dhe mban nen kontroll mbi prodhimin e sebumit.

I pershtatshem per lekura te yndyrshme ose mikse.

Formati:40ml

Pershkrimi:

Serum qe minimizon pamjen e zgjeruar te poreve te lekures dhe mban nen kontroll mbi prodhimin e sebumit. Permban 20% niacinamide dhe 1% zink qe kane veti balancuese per yndyren, parandalojne pikat e zeza dhe normalizojne pamjen e poreve te dukshme.


Perdorimi:

Perdoret ne lekure te paster pas aplikimit te tonerit. Mund te perdoret dy here ne dite. Gjate dites te shoqerohet me krem dielli.

I pershtatshem per lekura te yndyrshme ose mikse.

Perberesit:

Water, Niacinamide, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Zinc PCA, Salix Alba (Willow) Bark Water, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Glycerin, Ethyl Hexanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate

Tiam
4 Artikuj