Isntree Chesnut BHA 2% Clear Liquid

Isntree Chesnut BHA 2% Clear Liquid

2 300 Lekë
pa TVSH

Toner eksfoliues me 2% BHA qe pastron poret ne lekure dhe redukton sebumin.

Llojet e lekurave: Lekura me akne dhe pika te zeza.

Formati: 100ml

Pershkrimi:

Toner eksfoliues me 2% BHA qe pastron poret ne lekure dhe redukton sebumin. Është i pasur me hialuronat natriumi, acid hialuronik dhe acid hialuronik të hidrolizuar për të parandaluar humbjen e lagështisë. Formula është gjithashtu e mbushur me ekstrakt të lëvozhgës së gështenjës të pasur me tanine për të reduktuar pamjen e poreve, për të reduktuar sebumin dhe për të rivendosur ekuilibrin vaj-ujë të lëkurës.

Llojet e lekurave: Lekura me akne dhe pika te zeza.

Perdorimi:

Perdoret 3 here ne jave si hap trajtues pasi beni larjen e fytyres.


Perberesit:

Water, Butylene Glycol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Salicylic Acid, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Sodium Hydroxide, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Allantoin

3 Artikuj