• -20%
Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ PA++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ PA++++

1 800 Lekë
1 440 Lekë Ruaj 20%
pa TVSH

Mbrojtes dielli me spektër të gjerë 50+ PA++++ për të mbrojtur rrezet UVA dhe UVB. Ky krem ​​organik i diellit vjen në një strukturë të lehtë qe absorbohet shpejtë pa lene kaste të bardhë. 

Lekurat: i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Formati:50ml

Pershkrimi:

Mbrojtes dielli me spektër të gjerë 50+ PA++++ për të mbrojtur rrezet UVA dhe UVB. Ky krem ​​organik i diellit vjen në një strukturë të lehtë qe absorbohet shpejtë pa lene kaste të bardhë. Përbërësit shtesë të ekstraktit të orizit dhe probiotikëve që rrjedhin nga drithërat ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të shendetshme dhe të hidratuar.

Lekurat: i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Perdorimi:

Vendoset ne fund te rutines se mengjesit.

Perberesit:

Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Pentylene Glyco, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Oryza Sativa (Rice) Extract, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, T-Butyl Alcohol, Tocopherol, Oryza Sativa (Rice) Germ Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lactobacillus/Rice Ferment, Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract, Monascus/Rice Ferment, Bacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Aspergillus Ferment, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extrac, Panax Ginseng Root Extract, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate

5 Artikuj