• -220 Lekë
Beauty of Joseon Glow Serum:Propolis+Nicinamide

Beauty of Joseon Glow Serum:Propolis+Nicinamide

2 200 Lekë
1 980 Lekë Ruaj 220 Lekë
pa TVSH

Trajtoni lëkurën pa shkëlqim me këtë serum të fuqishëm të mbushur me 60% propolis dhe 2% niacinamide për të luftuar inflamacionin, për të kontrolluar prodhimin e sebumit dhe për të trajtuar hiperpigmentimin duke mbajtur nivele të balancuara te hidratimit

I pershtatshem per lekura te ndjeshme.

Formati:30ml

Pershkrimi:

Trajtoni lëkurën pa shkëlqim me këtë serum të fuqishëm të mbushur me 60% propolis dhe 2% niacinamide për të luftuar inflamacionin, për të kontrolluar prodhimin e sebumit dhe për të trajtuar hiperpigmentimin duke mbajtur nivele të balancuara te hidratimit. Tekstura e pasur si mjaltë përthithet me shpejtësi në lëkurë pa lënë një ndjesi ngjitëse. I formuluar duke përdorur vetëm përbërës të certifikuar nga EWG, ky serum është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Perdorimi:

Perdoret pas larjes se fytyres dhe aplikimit te tonerit.

I pershtatshem per lekura te ndjeshme.

Perberesit:

Propolis Extract, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Water, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Centella Asiatica Extract, Corallina Officinalis Extract, Lotus Corniculatus Seed Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Betaine Salicylate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Dextrin, Pentylene Glycol, Octanediol, Tocopherol, Xanthan Gum, Carbomer

6 Artikuj