Beauty of Joseon-Revive Serum, Ginseng+Snail Mucin

Beauty of Joseon-Revive Serum, Ginseng+Snail Mucin

2 000 Lekë
pa TVSH

I pasuruar me 63% ujë nga rrenja e xhinseng dhe 3% përmbajtje mucine të kërmillit për të riparuar lëkurën e dëmtuar, ky serum ndihmon për të përmirësuar pamjen e rrudhave dhe për të rritur elasticitetin. 

Lekurat; I pershtatshem per cdo tip lekure.

Formati:30ml

Out-of-Stock


Pershkrimi:

I pasuruar me 63% ujë nga rrenja e xhinseng dhe 3% përmbajtje mucine të kërmillit për të riparuar lëkurën e dëmtuar, ky serum ndihmon për të përmirësuar pamjen e rrudhave dhe për të rritur elasticitetin. Tekstura e lehtë ushqen dhe hidraton thellësisht lëkurën për të zbutur lëkurën e thate dhe te ashper. .

Lekurat; I pershtatshem per cdo tip lekure.

Perdormi: Mund te perdoret dy here ne dite ne lekure te paster.

Perberesit:

Panax Ginseng Root Water, Water, Butylene Glycol, Snail Secretion Filtrate, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Trehalose, Carbomer, Tromethamine, Xanthan Gum, Centella Asiatica Extract, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Extract, Panax Ginseng Root Extract, Malt Extract, Sodium Polyacrylate, Adenosine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Phellinus Linteus Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Forsythia Suspensa Fruit Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Acetylated Hyaluronate