Isntree Green Tea Fresh Serum

Isntree Green Tea Fresh Serum

2 400 Lekë
pa TVSH

Një serum i lehtë por i fuqishëm me 77% ekstrakt çaji jeshil për të rritur nivelet e lagështisë, për të ndriçuar tonin e lëkurës dhe për të reduktuar linjat e imëta. Ky produkt është i domosdoshëm nëse po kërkoni t'i jepni lëkurës tuaj një doze rigjallerimi. 

Per lekura mikse dhe te yndyrshme.

Formati:50ml

Pershkrimi:

Një serum i lehtë por i fuqishëm me 77% ekstrakt çaji jeshil për të rritur nivelet e lagështisë, për të ndriçuar tonin e lëkurës dhe për të reduktuar linjat e imëta. Ky produkt është i domosdoshëm nëse po kërkoni t'i jepni lëkurës tuaj një doze rigjallerimi. Përbërësi i patentuar i markës Anti-Sebum P ndihmon në kontrollin e prodhimit të sebumit dhe pamjen e poreve.

Llojet e lekurave : të yndyrshme dhe të kombinuar.

Perdorimi:

Dy here ne dite ne lekure te paster pas perdorimit te kremrave

Perberesit:

Camellia Sinensis Leaf Extract, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Dipropylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Betaine, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Epigallocatechin Gallate, Glyceryl Stearate SE, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Bacillus Ferment, Vigna Radiata Seed Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Sprout Extract

9 Artikuj