Beauty Of Joseon - Green Plum + AHA Bubble Toner

Beauty Of Joseon - Green Plum + AHA Bubble Toner

1 900 Lekë
pa TVSH

Tonik eksfoljues I pasuruar me 25% ujë të kumbullës jeshile dhe 3% acid glikolik. Ky tonik largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë me mikroflluska duke e mbajtur lëkurën të butë dhe rrezatuese. Gjithashtu permban ujë me krunde orizi, ekstrakt mjalti, ekstrakti i i portulaca oleracea.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.

Formati: 150 ml

Pershkrimi:

Tonik eksfoljues I pasuruar me 25% ujë të kumbullës jeshile dhe 3% acid glikolik. Ky tonik largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë me mikroflluska duke e mbajtur lëkurën të butë dhe rrezatuese. Gjithashtu permban ujë me krunde orizi, ekstrakt mjalti, ekstrakti i i portulaca oleracea.

Perdorimi:
Perdoreni 1-2 here ne jave ne rutinen e darkes .

Llojet e lekurave: Te gjitha llojet.

Perberesit:

Water, Prunus Mume Fruit Water, Glycolic Acid, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Chlorella Vulgaris Extract, Portulaca Oleracea Extract, Chondrus Crispus Extract, Sugarcane Extract, Rice Brand Water, Honey Extract, Panax Ginseng Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Glycerin, Propanediol, Tromethamine, Sodium PCA, Glucose, C12-14 Pareth-12, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Fructose, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Tocopherol, Ethyl Hexanediol

9 Artikuj