Peripera Pure Glory Highlighter 01 Day Glory

Peripera Pure Glory Highlighter 01 Day Glory

2 000 Lekë
pa TVSH

Highlighter i cili jep nje shkelqim natyral lekures dhe e ben kete produkt lehtesisht te perdorshem ne perditshmeri.

Eshte shume mire i pigmentuar me grimca te imeta pa u ndjere i rende ne lekure.

Vjen se bashku me nje furce aplikim

Formati:58g

Pershkrimi:

Highlighter i cili jep nje shkelqim natyral lekures dhe e ben kete produkt lehtesisht te perdorshem ne perditshmeri.

Eshte shume mire i pigmentuar me grimca te imeta pa u ndjere i rende ne lekure.

Vjen se bashku me nje furce aplikimi.

Perberesit:

Synthetic fluorophlogopite, HDI/trimethylolhexyllactone crosspolymer, titanium dioxide, mica, phenyl trimethicone, silica, red iron oxide, glycerin, magnesium aluminum silicate, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol chol, glyceryl caprylate, ethylhexyl glycerin, tin oxide, purified water, tocopherol, etc

PERIPERA
3 Artikuj