• I ri
Geek & Gorgeous HA 5 Rich

Geek & Gorgeous HA 5 Rich

1 400 Lekë
pa TVSH

Serum per fytyren me permbajtje te 5 llojeve te ndryshem te acidit hialuronik, i cili njihet per vetit e tije hidratuese dhe qetsuese. Ka teksture te plote xhelore qe eshte e pershtateshme per lekura normale te thata. 

I pershtatshem per lekura normale te thata.

Formati-30ml

Out-of-Stock


Pershkrimi- Serum per fytyren me permbajtje te 5 llojeve te ndryshem te acidit hialuronik, i cili njihet per vetit e tije hidratuese dhe qetsuese. Ka teksture te plote xhelore qe eshte e pershtateshme per lekura normale te thata. 

 

Perdorimi- Aplikohet pas pastrimit dhe tonifikimit te fytyres, ne fytyre gjysme te lagur.

Perbersit- Water, Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Panthenol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.