• I ri
ANUA Heartleaf Pore Control Cleansing Oil

ANUA Heartleaf Pore Control Cleansing Oil

2 000 Lekë
pa TVSH

I ardhur në një formulë jokomedogjene dhe që përmban vajra me bazë bimore (përfshirë vajrat e jojobës, frutave të ullirit dhe farave të rrushit), ky pastrues vaji pastron në mënyrë efektive lëkurën nga papastërtitë duke lënë një fund të freskët dhe të hidratuar. Ekstrakti i gjetheve heartleaf në formulën e lehtë ndihmon për të mbajtur larg irritimet. 

I përshtatshëm për lëkurë të prirur ndaj akneve.

Madhesia: 200ml 

Out-of-Stock


Përfitimet:

  • Ky është një pastrues i butë grimi që ndihmon në pastrimin e papastërtive në poret.

  • Formulë jo-Comedo që është e përshtatshme për lëkurën me akne.

  • Formulë e lehtë që nuk bllokon poret tuaja.

  • Mban lëkurën tuaj të hidratuar pas pastrimit.

Si të përdorni:
1. Shpërndani vajin pastrues në pëllëmbët tuaja dhe masazhoni atë në lëkurë jo të lagësht.
2. Shtoni pak ujë për tu emulsifikuar gjatë masazhit.
3. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Perberesit:

Ethylhexyl Palmitate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Sorbitan Sesquioleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyl Avocadate, Fragrance, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Tocopherol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Corallina Officinalis Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Ocimum Sanctum Leaf Extract