Skin1004 - Zombie Beauty By Skin1004 Bloody Peel

Skin1004 - Zombie Beauty By Skin1004 Bloody Peel

1 500 Lekë
pa TVSH

Një serum eksfoliues është i pasuruar me 17% AHA për të pastruar lëkurën dhe poret nga qelizat e vdekura dhe papastërtitë e lëkurës. Ceramide NP në formulë parandalon humbjen e lagështirës dhe mbron lëkurën nga irrituesit e jashtëm.

Formati-30ml

Pershkrimi- Një serum eksfoliues është i pasuruar me 17% AHA për të pastruar lëkurën dhe poret nga qelizat e vdekura dhe papastërtitë e lëkurës. Ceramide NP në formulë parandalon humbjen e lagështirës dhe mbron lëkurën nga irrituesit e jashtëm.

Perdorimi- Rekomandohet te mbahet nje minute ne lekure me pas shplahet me uje. Rekomandohet 2 here ne jave.

Perberesit-Water, Glycolic Acid (8%), Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Potassium Hydroxide, Xanthan Gum, Gardenia Florida Fruit Extract, Dextrin, Salicylic Acid, Gluconolactone, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Capryloyl Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Malus Domestica Fruit Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Capsicum Annuum Fruit Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Juice, Maltodextrin, Hydrolyzed Pea Protein, Phytosterols, Squalane, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Lecithin, Ceramide NP, Caprylyl Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter.

3 Artikuj